İlaç, hammadde, gıda ve kozmetik teknolojisinde son gelişmeleri sürekli ve yakından takip ediyoruz.

Ürünler

Teatrio Kapsül

Kadınlarda ve erkeklerde destek gıda takviyesi olarak kullanılır. 30 yutulabilir kapsül içerir.

Emodex Kapsül

Formülasyonunda aminoasitler, vitaminler, mineraller, antioksidanlar ve bitki ekstraktları barındıran doğal besin destek ürünüdür. 60 yutulabilir kapsül içerir.

Gonamax Kapsül

Formülasyonunda L-Arjinin, Betain, L-Sistein, Koenzim Q10, Açai Ekstresi, Resveratrol, Vitamin karışımı içeren doğal besin destek ürünüdür. 30 yutulabilir kapsül içerir.

Andromax Kapsül

Formülasyonunda Koenzim Q10, Resveratrol, Likopen Vitamin karışımı içeren doğal besin destek ürünüdür. 30 yutulabilir kapsül içerir.

Gevitamax Kapsül

Formülasyonunda en zengin vitaminlerden oluşan karışım içeren doğal besin destek ürünüdür. 30 yutulabilir sert kapsül ve 30 yumuşak kapsül içerir.

Seaqten Kapsül

Formülasyonunda Coenzim Q10, Resveratrol, EPA, DHA ve Balık Yağı içeren doğal besin destek ürünüdür. 30 yutulabilir sert kapsül ve 30 yumuşak kapsül içerir.

Maxando Kapsül

Formülasyonunda Coenzim Q10, Resveratrol, Arginin, Tribulus, Kuarcetin içeren doğal besin destek ürünüdür. 30 yutulabilir kapsül içerir.

Humpavel Kapsül

Formülasyonunda Reishi Mantarı, Shiitake Mantarı, Yeşil Çay, Ekinezya, Brokoli ve Vitaminler içeren doğal besin destek ürünüdür. 60 yutulabilir kapsül içerir.

Welbabe Kapsül

Formülasyonunda Fosfotidilserin, Fosfotidilkolin, Stikolin, DHA, EPA ve Vitamin içeren doğal besin destek ürünüdür. 30 yumuşak kapsül içerir.

Maxrowe Kapsül

Formülasyonunda Saw Palmetto, Aminoasitler, Keratin, Biotin, Gingko Biloba, Bitki ekstraktları ve vitaminleri barındıran doğal besin destek ürünüdür. 60 yutulabilir kapsül içerir.

Teatrio Krem

Cildi kurutmadan bakımını sağlar. Cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Tüm cilt tiplerinde kullanılabilir.

Emodex Krem

Günlük nemlendirici ve cilt bakım kremidir. Cildinizin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. İçeriğindeki Peptids, Bisabolol, Allantoin, Shea Butter, Panthenol ve Hyaluronic Acid sayesinde tüm vücut için günlük cilt bakımına yardımcı olarak kullanılır.

Emodex Skin Jel

Tea Tree Oil ve Gliserin içeren cilt bakım jeli.

Emodex Anti-P Krem

Leke karşıtı cilt beyazlatıcıdır. Lumisphere, Glikolik asit, Niacinamide, Shea Butter, Gliserin, Allantoin, Pantenol ve E vitamini içerir.

Teatrio İntim Likit Temizleyici

Kadınlara özel vücut temizleme jelidir.

Teatrio Yüz Yıkama Jeli

İçeriğinde Tea Tree Oil, Salisilik asit, Gliserin ve Pantenol içermekte olup, cildi kurutmadan temizliği ve bakımını sağlar.

Teatrio Sprey

İçeriğindeki Tea Tree Oil sayesinde cilde bakım yapar. Koltuk altı, el ve ayaklarda terlemeyi önlemeye yardımcı olur.

Keyemax Kapsül

Coenzim Q10, E vitamini, C vitamini ve Çinko'ya ilaveten Astaksantin, Lutein, Zeaksantin dahil olmak üzere antioksidanlar ve besin öğeleri içerir.

Teatrio Şampuan

İçeriğinde bulunan Tea Tree Oil, Isırgan ve Papatya yağları sayesinde saç derisiyle dost doğal bir üründür.

Emodex Göz Şampuan

Tea tree oil ve papatya yağı içerir. Göz kapağı, Kaş ve Kirpik diplerinde biriken toz, yağ, çapak, kepek, kir ve birikintileri temizler.

Ürünlerimiz sadece Eczanelerde satılmaktadır.

Ürünlerimiz eczaneler tarafından HEDEF, SELÇUK, BURSA ECZA KOOP., NEVZAT ve AS ECZA depolarından temin edilmektedir.

Ürün Danışma Hattı

Tel: 0232 368 0232 (Hafta içi 9.00-17.30)
Eposta: info@dogaderma.com.tr