Misyonumuz

Doğaderma %100 yerli sermayesi ile sektörde önder bir Türk firmasıdır. Sektörde iz bırakan çalışmalar yapıyor olmak bizleri gururlandırmaktadır.

Doğaderma yenilikçi ürünleriyle doğallığın markası olmuştur. İlaç, dermokozmetik ve gıda takviyesi alanında hizmet veren firmamız, en son bilimsel çalışmalar ışığında, sağlık yasalarının öngördüğü oranlar ve kurallar dahilinde sizlere en etkin ve güvenli sağlık çözümlerini uluslararası standartlarda sunmaktadır. Türk malı logolu ürünlerimizi tüm dünya sağlık sektörünün hizmetine sunmak hepbirlikte gururumuzdur. GMP normlarında üretim yapan tesislerimiz nano teknolojik ve benzeri üretim teknikleriyle standardize edilmiş ürünleri piyasaya vermektedir.

Takip edilmek ve sektörün liderleri arasında olmak, bilimsel gelişimlere yatırım yapmamızla olmuştur.

Doğaderma tüm kalite sertifikalarına sahip cooperation firmalarıyla kendi üretim tesislerinde uzman personeli ve deneyimli ekibiyle, konusunda lider hammadde sağlayıcılarıyla işbirliği yapmakta ve sizler için en yeni teknolojileri sağlıkta birleştirmektedir. Sahada tamamı sertifikalı ve konusunda deneyimli tıbbi biyolog, biyolog, veteriner hekim v.b. üniversite mezunu saha satış ekibimizle doktor ve eczacılarımızla son gelişmeler, klinik çalışmalar ve yenilikleri hızla paylaşmaktayız.

Doğaderma yenilikçi ürünleriyle doğallığın markası olmuştur.

Değerlerimiz

İnsan sağlığına hizmet, dürüstlük, saygı, bütünlük, ekip ruhu ve çeşitlilik...

Doğaderma insan odaklı bir firmadır. Doğaderma olarak değerlerimiz; insan sağlığı odaklı, en yüksek, dürüstlük ilkeleri ile faaliyet gösteren, bilimsel gelişime açık ve bu alanda yatırım yapan, ekip ruhuna sahip farklı yeteneklerdeki çalışanların tutkulu hizmeti çerçevesinde oluşmaktadır.